Zpět na úvod

PRACOVNÍ STANICE BUDOUCNOSTI FUJITSU CELSIUS

CELSIUS_TEXT_1

CELSIUS_TEXT_2

Pracovní stanice jsou vyráběny v německém Augsburgu, v továrně Fujitsu, kde vedle výroby sídli i část výzkumu a vývoje.

FUJITSU Workstation CELSIUS H970

Pomysleli jste si vůbec někdy, na jakou úroveň se notebooky v budoucnu dostanou? Mobilní pracovní stanice FUJITSU CELSIUS H970 s úhlopříčkou 17,3” posouvá hranice možností grafiky, úložiště a konektivity. Provádějte postprodukci v terénu, vytvářejte neuvěřitelně kvalitní návrhy a zobrazujte je zcela realisticky v prostředí virtuální reality.

více o produktu Chci CELSIUS na míru!

Pracovní stanice FUJITSU CELSIUS W570power+

Jsme připraveni na virtuální realitu: Stolní pracovní stanice FUJITSU CELSIUS W570power+ jde se svým inovativním prostorově úsporným provedením microtower o objemu 21 litrů jako první ve svém oboru daleko za hranice dosavadních možností. Technici, projektanti a architekti se už nemusejí rozhodovat mezi výkonem, rozšiřitelností, cenou a místem.

více o produktu Chci CELSIUS na míru!

Pracovní stanice FUJITSU CELSIUS M770

Ve společnosti Fujitsu jsme hrdí na svou technickou vyspělost. Naše pracovní stanice CELSIUS M770 jsou optimalizovány tak, aby pomohly s řešením náročných úkolů v profesionální a technické oblasti. Jedná se o ideální stolní pracovní stanice pro špičkové aplikace CAD a CAE a také pro náročné multimediální aplikace.

více o produktu Chci CELSIUS na míru!

Pracovní stanice FUJITSU CELSIUS R970

Požadujete pro své simulace, analýzy, vykreslování nebo aplikace HPC (High Performance Computing) maximální výkon? Stolní pracovní stanice Fujitsu CELSIUS R970 je navržena tak, aby předčila všechna vaše očekávání. Tato spolehlivá, špičková dvouprocesorová stolní pracovní stanice, která dosahuje prvotřídních výsledků ve srovnávacích testech, je optimalizována pro vícevláknové aplikace extrémně náročné na výkon i paměť.

více o produktu Chci CELSIUS na míru!